קוסמטיקאית לגברים

לא רק העור הנשי זקוק לטיפוח כי אם גם העור הגברי.
קוסמטיקאית לגברים

קוסמטיקאית לגברים

לא רק העור הנשי זקוק לטיפוח כי אם גם העור הגברי. היות ועור זה שונה מזה של אישה. גם תכשירים קוסמטיים ייעודיים פותחו עבור הגברים שמעוניינים לטפח את עורם ולכן הם מגיעים אל קוסמטיקאית לגברים, אשר יודעת ומכירה את סוג הטיפולים הייעודיים לעורם, כאשר הן מתאימות את הטיפול הנכון. גברים רבים, חשופים לקרני השמש, כאשר הם עובדים בשטחים פתוחים, אם כסוכני מכירות אם כמהנדסי בניין או שהם נמצאים שעות רבות מחוץ למשרד בפגישות שונות. יש להתאים קרם לחות ליום שהוא בעל מסנן קרינה גבוה, אשר יסייע לגברים לשמור על עור מטופח. קוסמטיקאית לגברים, תתאים את התכשירים הייעודיים ותעניק הוראות טיפוח לעור הפנים גם לאחר הטיפול.

מראה רענן של עור גברי באמצעות טיפול פנים תקופתי אצל קוסמטיקאית לגברים

ישנם גברים שיש להם נטייה לאקנה ולכן, הם צריכים טיפול אינטנסיבי יותר אצל קוסמטיקאית טובה וביקור תכוף יותר במכון שבה ישנה קוסמטיקאית לגברים, אשר למדה היטב את התחום ויש לה הכשרה והסמכה. בגלל שגברים מתגלחים, זוהי הזדמנות נהדרת לטפח את עורם עליהם למרוח קרם פנים איכותי וקרם מחטא לעור הפנים במקום אפטר שייב שמכיל אלכוהול וגורם נזק לעור הפנים. טיפוח גברי, כולל גם פדיקור תקופתי, במיוחד כאשר גברים נוטים לנעול נעליים סגורות בשל אופי עבודתם. קוסמטיקאית לגברים, תדע לבצע טיפול פדיקור שיטפח את כף הרגל של הגברים. ישנם גברים שעירים, המעוניינים במראה אסתטי ומעודן ותר והם מבצעים טיפולי הסרת שיער לצמיתות במכוני יופי המציעים טיפולי הסרת שיער לגברים.

טיפולים לגברים

תודעת הטיפוח בקרב הגברים התפתחה בשנים האחרונות

 היום, המודעות לטיפוח העצמי, רק גברה ולכן אנו רואים גברים שיש להם קוסמטיקאית לגברים שהם מקפידים להגיע אליה לטיפולים באופן קבוע, לשמירה על מראה מטופח, אסתטי ורענן יותר. היום ניתן למצוא טיפולים של אנטי אייג’ינג לגברים שהגיעו לגיל המעבר ומעוניינים בעור פנים צעיר ולא קמטים. היום מכוני יופי רבים, מעסיקים קוסמטיקאית לגברים אשר מתמחה ומכירה את הטיפולים הדרושים לגברים, לאחר שהיא עברה את הלימודים וההשתלמויות השונות, בכדי היות מעודכנת במכשור, בטיפולים החדישים לעור הפנים הגברי ולטיפולי הסרת שיער שהם שונים מטיפולי הסרת שיער לנשים בשל מבנה השערה שהוא חזק יותר.

מאמרים קשורים

חזרו לדף הבית

האם קוסמטיקאית במרכז מתמחה בטיפולים הספציפיים שבהם אתן מעוניינות?

גם את הפרט החשוב הזה יש לוודא,מול קוסמטיקאית במרכז לפני שתשבו לקבוע תור לטיפול או טיפוח עור הפנים כמו למשל טיפולי אנטי אייג’ינג שהם מורכבים יותר מכל טיפול פנים סטנדרטי אחר. יש לתאם ציפיות בינך ובין הקוסמטיקאית ולשאול לגבי המשך שגרת הטיפוח בעור הפנים גם בית. לאחר טיפול הפנים, ניתן יהיה להבחין אם העור אכן בעל מרקם קטיפתי, חלק וחיוני יותר. ראשית, הצעד הראשון הוא אבחון העור באופן הנכון ביותר ולבנות תכנית טיפולים שתשפר את המרקם שלו ותתאים לסוגו של עור הפנים. יש לבחון, כמה זמן נקדיש עבורכן קוסמטיקאית במרכז, אם הטיפול דורש השקעה רבה יותר, כגון עיצוב גבות או טיפול פנים. במידה וטיפול הפנים יהיה קצר ומהיר הוא לא יהיה שוו את המחיר אשר תשלמו עליו.

לייעוץ ראשוני ולקביעת תור מלאו פרטים עכשיו

נשמח לראותך

התאמת מוצרים ללא עלות מקוסמטיקאית אונליין צרו קשר